Titles you rated
DATE ALIVE Mayuri JudgementRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0- Haiyore Nyaruko-san! FRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Detective Conan: Captured in Her EyesRated ★ 3.0- The Floating CastleRated ★ 4.5
The Wind RisesRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
anohana: The Flower We Saw That Day - The MovieRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 1.0
Summer WarsRated ★ 1.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 5.0