Movies
Ratings
150
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Royal AffairRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 2.0
Ruby SparksRated ★ 4.0
Flags of Our FathersRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Whatever WorksRated ★ 3.0
Me, Myself & IreneRated ★ 5.0
Karas: The ProphecyRated ★ 4.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 3.0
Season of the WitchRated ★ 3.0