Movies
Ratings
991
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Crimes of the FutureRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 5.0
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
The KillingRated ★ 4.0
Barry LyndonRated ★ 4.5
TenRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
- Murder ReportRated ★ 3.0
FaithRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.0