Series
Ratings
73
Fire and Water: Making the Avatar FilmsRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0- B tv Lee Dong-jin's PiarchiaRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0
ConnectRated ★ 1.5
WestworldRated ★ 4.0
The 100Rated ★ 3.5