Movies
Ratings
124
Three Songs for BenazirRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
Swimming in a Sand PoolRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 5.0
MaggieRated ★ 5.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 0.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.0
You Only Live OnceRated ★ 4.0
SafeRated ★ 3.5
Far from HeavenRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
The Taste of OthersRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0