Titles you rated
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Sisyphus : the mythRated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0