Movies
Ratings
1718
Two ProsecutorsRated ★ 4.0
There’s Still TomorrowRated ★ 3.5
ChimeRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The American FriendRated ★ 3.5
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.0
Until the End of the WorldRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
The Bride!Rated ★ 2.0
EternityRated ★ 3.0- HumintRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 3.0
True GritRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.5