Series
Ratings
13
KarmaRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
My NameRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.0