Series
Ratings
128
Hell's ParadiseRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
MerPeopleRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Singles' InfernoRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5