Movies
Ratings
325
Cat SoupRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 0.5
It's a Summer Film!Rated ★ 2.5- 29th breathRated ★ 3.0
All Your Fault, PDRated ★ 1.5
ElioRated ★ 2.5- One WinRated ★ 1.5
KYRIERated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 4.0
The SquareRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 0.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0