Series
Ratings
134
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- 신들린 연애Rated ★ 3.0
- 하트페어링Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
Alchemy of SoulsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
My DearestRated ★ 4.0
KairosRated ★ 2.0
Boar HuntRated ★ 3.0
The Red SleeveRated ★ 4.5
Thank YouRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5