Series
Ratings
51
The SopranosRated ★ 5.0
Vinland SagaRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0