Movies
Ratings
353
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.5
RomaRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 4.5
Sentimental ValueRated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 4.0
Four Adventures of Reinette and MirabelleRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0- BorderlineRated ★ 5.0
After YangRated ★ 4.5
Yi YiRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
OmahaRated ★ 3.0
ReedlandRated ★ 2.0
GraceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5