Movies
Ratings
142
The Fifth ElementRated ★ 3.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Close Encounters of the Third KindRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.0