Movies
Ratings
47- Whispering WaterRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 4.0
Send HelpRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0