Series
Ratings
13
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5