Movies
Ratings
145
Good NewsRated ★ 3.0
MM, UH, OH, AHRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
CallRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5