Titles you rated
- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Society GameRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Rule BreakerRated ★ 1.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0- Kakegurui ××Rated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
KakeguruiRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 2.5