Series
Ratings
335
Derry GirlsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 1.5
Mr. BrideRated ★ 2.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 1.5
Tamon’s B-SideRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
So, You Make ItRated ★ 3.5
Human From TodayRated ★ 2.0
AYAKA is in LOVE with HIROKORated ★ 2.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 3.0- Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Boyfriend on DemandRated ★ 3.5
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0