Movies
Ratings
760
Project Hail MaryRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 4.0- HumintRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 5.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
The President's Last BangRated ★ 4.5
RevelationRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 4.0