Movies
Ratings
837
The King's WardenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Bogota: City of the LostRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.0