Movies
Ratings
327
3 IdiotsRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.0
Barton FinkRated ★ 3.0
Our Little SisterRated ★ 4.5
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Trip to ItalyRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5