Movies
Ratings
1833
MudbornRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 1.0
Waiting...Rated ★ 0.5
SkincareRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
Sleeping with the EnemyRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 2.5
Lars and the Real GirlRated ★ 3.0
Strange HarvestRated ★ 2.0
The Mothman PropheciesRated ★ 1.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.0
ClerksRated ★ 3.0
A Simple PlanRated ★ 1.5
Four RoomsRated ★ 3.0
Sorry, BabyRated ★ 2.5
Dead Man's WireRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 2.5
Rental FamilyRated ★ 2.5