Movies
Ratings
584
The Face ReaderRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.5
AlienRated ★ 5.0
BallerinaRated ★ 3.5
StokerRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5