Movies
Ratings
115
The HoursRated ★ 4.5
HappeningRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 5.0
A PromiseRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Art Museum by the ZooRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 1.0