Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Morning ShowRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
- DoubtRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.0