Series
Ratings
24
Loki Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5