Movies
Ratings
733
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Porco RossoRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 2.0
DuneRated ★ 3.5
The GuiltyRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Training DayRated ★ 3.5
UnhingedRated ★ 3.5
In HellRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0