Movies
Ratings
19
The ChaserRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 0.5
Confession of MurderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
A MillionRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 3.5