Series
Ratings
52
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
The ActRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Small AxeRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
Cable GirlsRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0