Movies
Ratings
549
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
TroubleshooterRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 2.5
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Fast FiveRated ★ 4.0