Series
Ratings
61
Killing EveRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
YouRated ★ 2.0
YouRated ★ 2.0
ChernobylRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5