Series
Ratings
51
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0