Series
Ratings
30
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0