Series
Ratings
16
Coffee PrinceRated ★ 5.0- 매직 쿵! 르네상스Rated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
High KickRated ★ 3.0