Movies
Ratings
223
I Kissed a GirlRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
TwisterRated ★ 3.5
Vertical LimitRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
Break OutRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0