Movies
Ratings
138
The ThievesRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Coup de ChanceRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5- Capital LoveRated ★ 2.5
- A Dance That SpeaksRated ★ 2.5
- Blossom GraduationRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5