Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 1.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 2.0
District 9Rated ★ 4.5
Painted FireRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.5
SopyonjeRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0