Movies
Ratings
356
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 2.0
Once We Were UsRated ★ 3.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Taken 2Rated ★ 3.0
MementoRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0