Series
Ratings
37
The Price of ConfessionRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 3.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5