Series
Ratings
24
StrangerRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 2.5