Movies
Ratings
319
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
BlindRated ★ 3.0