Titles you rated
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Road to MurderRated ★ 4.0- From Today, It's My Turn!! SpecialRated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
Murai no KoiRated ★ 3.0
Ano Toki Kiss Shite OkebaRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.5- Meet Me After SchoolRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
KakeguruiRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0- Pro BonoRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0