Movies
Ratings
751
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
BossRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 2.0
About FamilyRated ★ 3.0
FirefightersRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5