Series
Ratings
39
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.5
Thirty-NineRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Armored Saurus Season 1Rated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Nothing But ThirtyRated ★ 4.5
NANARated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0