Movies
Ratings
142
Before SunriseRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The RecruitRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
ProtégéRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Deep ImpactRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0