Movies
Ratings
303
KOKUHORated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Hana and AliceRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Another YearRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5