Movies
Ratings
100
Doctor StrangeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 3.5
BlindRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0