Titles you rated
A Hard DayRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
ChefRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 4.0