Series
Ratings
16
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0